הצהרת נגישות

© כל הזכויות שמורות 2018

Please contact us


רימון בחדשות

שירותים

 

היתרון הייחודי של רימון

אנו מתמחים במתן פתרונות מחזור ושימוש חוזר במים, עבור לקוחותינו בכל רחבי הגלובוס. רימון מספקת פתרונות המותאמים הן לצרכים הייחודיים של הלקוח והן למאפיינים של מקורות המים באזור.

 

הפתרונות שרימון מציעה מבוססים על המומחיות שצברה החברה ביישום טכנולוגיות מתקדמות, תוך התבססות על מוצרים ותהליכים משוכללים והסתייעות בספקים מובילים. המערכות שלנו מאפשרות שימוש חוזר במי שפכים או במקורות אחרים של מים שוליים, במטרה להעלות את איכותם לרמות טיהור שונות, לצורך שימוש בחקלאות, בתעשייה, בפארקים ציבוריים, בשמורות טבע ובגינות פרטיות.

 

הפתרונות של רימון לוקחים בחשבון את כל הגורמים החיוניים הדרושים להבטחתו והצלחתו של הפרוייקט: מאפייני הסביבה באתר הלקוח, גורמי כלכלה ומימון, תאימות לרגולציה, שיקולים חברתיים, תשתיות ועוד.

כמי שמספקת תמהיל שירותים כולל, רימון מציעה גם שירותי תמיכה לאחר מכירה וכן שירותי תפעול ותחזוקה המבטיחים את תפעולו היעיל והרווחי של הפרוייקט בטווח הארוך.

הפתרון שלנו מצטיין באפשרויות התאמה מתקדמות ומבטיח אופטימיזציה וישימות כלכלית, כדי שיוכל לספק מענה הולם לדרישות הלקוח לשימוש חוזר במים בטווח הארוך.

פרופיל החברה

רימון בע”מ היא אחת המובילות בתחום התשתיות והפתרונות הטכנולוגיים לטיפול בשפכים ומחזור מים.

עם היווסדותה בשנת  1996, רימון השתלבה כשחקן מרכזי בתחום התשתיות עם מבנה כלכלי האיתן, המחלקות המקצועיות החזקות, הפיתוח העסקי הדינמי והמחויבות ללקוחות , רימון  בעלת היכולות לנהל ליזום ולבצע פרוייקטים בקנה מידה גדול – החל משלבי התכנון המוקדמים ועד למתן תמיכה ושירותי ניהול לאחר המכירה.

חברות  הבנות שנוסדו תחת קבוצת רימון המספקות מים שפירים, מי קולחין ומקימות תשתיות אזרחיות מקדמות את רימון לאחת מבין ספקיות המים הפרטיות הגדולות תוך מתן שירות למגזר הפרטי,  ציבורי וממשלתי.

חברות בנות ושותפי רימון

Translate »