הצהרת נגישות

© כל הזכויות שמורות 2018

Please contact us


רימון בחדשות

אודותינו

הדילמה העולמית
המחסור העולמי במים במספר רב של ארצות הינו תוצאה של מקורות מים מוגבלים וביקוש גובר והולך למים באיכות גבוהה. גם באזורים שבהם מקורות המים מצויים בשפע, איכות המים עלולה להיות ירודה, ועל כן עלול להיווצר מחסור במים ראויים לשימוש.
התפתחות השטחים האורבניים, ולצדם מגזרי התעשייה והחקלאות, מתחרים על משאבי המים ראויים לשתייה בכל אזור ואזור. הצורך לספק את הביקוש ההולך וגדל מגביר את הסיכון לגרימת נזק לאקוויפרים המקומיים ולהגדיל את הסיכוי לנזקים של ממש בטווח הבינוני והארוך.
למרות כל זאת, באזורים שבהם המחסור במים הולך ומתרחב, עשרות מיליוני ליטרים של מי שפכים מוזרמים לביוב לאחר שימוש חד פעמי, ומיליוני ליטרים נוספים של מים שוליים נותרים ללא שימוש. חוסר יעילות שכזה תורם למחסור הכללי, ולגידול העלויות לצורך הפקת כמויות מים נוספות.
נוכח נתונים אלה, נראה שמי שפכים וסוגים נוספים של מים שוליים עשויים להוות את המענה האולטימטיבי למחסור הגובר במים עבור משתמשים שאינם נמנים עם המגזר הביתי – הן במונחים של זמינות והן של עלות.
חברת רימון, הינה מהמובילות בתחום מערכות המים והשבת קולחים. החברה מתמחה בתכנון, ביצוע ותפעול של מערכות שהוכיחו את יעילותן בטיפול יעיל ושימוש חוזר במי שפכים, עבור המגזר הציבורי, הממשלתי והפרטי.
יישום פתרונות אינטגרטיביים של חברת רימון מאפשר להשתמש פעמיים ושלוש פעמים במשאב יקר זה. הטכנולוגיה של רימון מספקת תועלת כפולה: צמצום העלויות להשגת מקורות מים חדשים מחד, ומאידך, שימור של מקורות מי השתייה הקיימים מאידך.
רימון רכשה ניסיון רב וייחודי ביישום יצירתי של טכנולוגיות מים מתקדמות ומתקני מחזור, שאותם היא משלבת ומתאימה לצרכיו הייחודיים של הלקוח.
פתרונות מחזור המים של רימון מצטיינים ביחס עלות-תועלת גבוה ומספקים מקור הכנסה נוסף:
• מי השפכים הם משאב אמין ויציב הניתנים לשימוש בכפוף לטיפול ראוי.
• במקרים רבים, ניתן להחליף מי שתייה יקרים במים שוליים בעלות הגיונית.
• מפעלים תעשייתיים יכולים לעשות שימוש במי השפכים שלהם ללא צורך במקורות חיצוניים, ובדרך זו ליהנות מתשואה מהירה על ההשקעות ומחיסכון משמעותי בעלויות, על-ידי שימור מקורות מים בטווח הארוך.
מקורות מים שוליים הזמינים לשימוש ולשימוש חוזר:
• שפכים ותמלחות ממקור תעשייתי
• שפכים מוניציפאליים
• מי שיטפונות ונגר עילי
• מקורות מים מזוהמים (עיליים ומי תהום)
• מים מליחים
• מי ים
חברת רימון בע”מ עומדת בסטנדרט האיכות והביצוע העולמי, ובשנת 2011 הוסמכה כעומדת בתקן ISO 9001 ו ISO 14001.

בנוסף לכך, חברת רימון בע”מ עומדת בסטנדרט מכון התקנים הישראלי – ISO 9001 ת”י ו – ISO 14001 ת”י

פרויקטים בתחום תשתיות המים, לרבות::

 מערכות הולכה, והולכה של מים

תשתית מים ומי שפכים 

 

 מאגרי מי שופכין ומים

שתייה וטיפול במים

מערכות סינון וניקוי

גז טבעי

ביוגז וקוגנרציה

 מערכות הולכה והפצה של מים

מכירת מים

וחבילות מימון

פרוייקטים אחרונים

צפה בכל הפרוייקטים

חברות בנות ושותפי רימון

Translate »